Бухгалтерське обслуговування

Бухгалтерське обслуговування, як напрям аутсорсингу, має великий попит не тільки серед підприємств, але і серед підприємців. Загалом його слід розглядати як передачу ведення бухгалтерії стороннім фірмам. Більшість підприємств, що зважилися на такий крок, прагнуть провести оптимізацію власних ділових процесів, сконцентруватися на більш важливих справах, або просто знизити навантаження на штатних фахівців.

Консультування

Вибірковий аутсорсинг

Повний бухгалтерський аутсорсинг

Консультування

Це найпростіший, але поширений вид послуг. Нерідко консультуванням користуються компанії, які бажають проконтролювати діяльність власних бухгалтерських служб. Також до послуг фірми, яка консультує з бухгалтерських питань, компанії звертаються у випадках, коли облік і аудит у конкретній організації характеризується специфічними особливостями.

Вибірковий аутсорсинг

У даному контексті йдеться про передачу аутсорсерам окремих завдань, наприклад, розрахунку зарплати співробітників, підготовки звітів. Вибірковий аутсорсинг необхідний при бажанні керівництва розвантажити штатних фахівців.

Повний бухгалтерський аутсорсинг

Йдеться про повне комплексне бухгалтерське обслуговування. Такий формат співпраці обирають організації, які не бажають утримувати власну бухгалтерську службу.

Переваги процедури

Бухгалтерський аутсорсинг для компанії – це багато переваг, серед яких:

Отримання послуг високої якості

Обумовлений цей фактор тим, що в аутсорсингові компанії найчастіше беруть кваліфіковані кадри, що мають необхідний досвід. Спеціалізуючись на вирішенні тих чи тих завдань, вони відточують навички та стають здатними вирішувати навіть найскладніші бухгалтерські завдання. Також відповідальні й чесні фірми регулярно підвищують кваліфікацію своїх співробітників, зобов’язують їх відстежувати законодавчі зміни: це дозволяє їм надавати послуги на найвищому рівні.

Зниження витрат на утримання власних бухгалтерів

Для забезпечення безперебійної роботи штатного бухгалтера необхідно облаштувати його місце, закупити меблі й техніку. А у деяких випадках – і додатково придбати спеціалізоване програмне забезпечення. Бухгалтерський аутсорсинг виключає необхідність таких витрат. Щодо питання винагороди, то за фахівця фірми-аутсорсера не потрібно сплачувати податки з заробітної плати і ЄСВ, як за штатного співробітника. І це важливо враховувати, міркуючи про вигоду.

Високий рівень конфіденційності

Беручи на себе обов’язки ведення бухгалтерських документів і вирішення супутніх завдань, для замовника така фірма стає партнером. Тож додатково між ними укладається угода про нерозголошення даних, які передаються від організації до організації.

Перераховані переваги – вагома причина задуматись про передачу справ і завдань бухгалтерського характеру нашій компанії.